Caminito ART

 

Sevgili İzmirli Tangoseverler,

 

Yeni merkezimize yerleşmemiz ve açılış Milongamızdan sonra bu ilk Cumartesi Milongamız. Bildiğiniz gibi Caminito Art olarak İzmir’de üç yılımızı doldurduk ve Milongalarımızı Alsancak Caminito’da, Kemeraltı Feraye Cafe’de ve yine Alsancak’ta Ege Palas’ta hep Cumartesileri yapmaya devam ettik. Yeni yerimizde Pasaport’ta da aynı şekilde devam edecek ve müzikal kaliteden de ödün vermeyeceğiz.

Bu Cumartesi Caminito ailesinin değerli üyesi dansçı ve DJ sevgili Oğuz Yılmaz’ı ağırlıyoruz. Oğuz İzmir’in birçok Milonga mekanında çalmaktadır ve aynı zamanda İzmir Özgür Tango Kolektifi’nin Anonim DJ’lerinden biri olduğu için farklı isimler altında da performanslar yapıyor. İzmir’de Caminito ailesi içinde benzer müzik ekolünü benimsedi.

Müzik Ekolümüz

Oğuz Yılmaz, Kısa Bio:

1966 yılında İzmir’de doğdu. Liseyi İzmir Atatürk Lisesinde okudu (1980-1983). Üniversite eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Deniz Bilimleri Fakültesinde tamamladı (1983-1987). Doktorasını Glasgow Üniversitesi’nde Deniz Teknolojisi üzerine yaptı (1988-1992). Halen İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Matematik Bölümünde öğretim üyesi olarak çalışmaktadır. İki genç çocuk babasıdır. Tenis oynamakta ve Tango Müziği ve Dansı ile ilgilenmektedir.

Yeni adresimiz ve diğer iletişim bilgilerimiz için:

İletişim

Sizlere keyifli bir Milonga diliyoruz,

 

Caminito Art ailesi adına,

Aren Leon

 

 

 


0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir