Caminito ART

 

Sevgili İzmirli Tangoseverler,

 

Bu haftaki büyük DJ’imizi binbir güçlükle New York’tan getirdik. Kendisi İtalyan asıllı Amerikalı bir işadamı! Bizim gibi onda da Akdeniz kanı var. Resimden de gördüğünüz gibi tüm İzmirliler gibi o da kedileri seviyor. Size reddedemeyeceğiniz bir teklifte bulunacak. Ya çok eğleneceksiniz, ya da…

Don Vito Corleone’yi çok yanlış tanımış olabilirsiniz. Kendisi iyi bir diplomattır aslında. Zeytincilikten de anlar, al-sat ticaretten, emlak işinden, marketçilikten ve kasaplıktan da. Aile çok önemlidir, ailesinin her bireyi çok değerlidir ve her durumda onlara sahip çıkar. Kan bağı olmasa dahi dostlarını da aileden kabul eder, kötü günlerinde yanlarında olur ve sorunlarını çözer. Yanlış yaptıklarında dahi affeder, konuyu büyütmez, unutmayı tercih eder. Göz önünde olmak istemez, mütevazidir. Komşuları ile iyi geçinir, iyi ilişkiler kurar, zayıfın yanındadır, dost elini uzatır.

———————

DJs Anonymous ekibine katılmak isteyenler bizimle iletişime geçerse memnun oluruz.

// Ali Şen, Aren Leon, Julia Reed, Oğuz Yılmaz //

———————–

Size bir de iyi haberimiz var: Caminito Art dernekleşme yolunda. Bir aksilik olmazsa Ekim ayı içinde yeni yerimize yerleşeceğiz ve yeni statümüze kavuşmak için gerekli başvurularımızı yapacağız.

 

Sevgi ve saygılarımızla,

Caminito Art ailesi adına,

Aren Leon

 

 


0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir