Caminito ART

Caminito Art ekibi – Milonga Ege – Gecenin sonunda kalan misafirlerle – Ege Palas, Alsancak – 31 Temmuz 2021 (Fotoğraf için sevgili Mehmet Can’a teşekkürler.)

 

Sevgili İzmirli Tangoseverler,

 

Komşumuz Yunanistan’ın Konsolosluğu’nun üzerinden Ege Denizi’nde güneşin batışını izlerken, ılık bir esinti ile “La Cumparsita”da ve “Lomuto”da Tango’ya başlamak çok ama çok keyifli oldu. Yazın en sıcak günlerinde olmamıza rağmen rüzgar ve açık havada olmak bizi çok rahatlattı.

Ege Palas’ın hizmeti dörtdörtlüktü, geceye emek veren tüm Ege Palas çalışanlarına gönülden teşekkür ediyoruz. Masa ve sandalye düzenini istediğimiz gibi yaptılar ve yetmediği zaman da hızlıca müdahale edip mekanı ihtiyaca göre düzenlediler. Lavaboları temiz, bakımlı. Üstünüzü değişmeniz için odalar ve salon var. Alkollü ve alkolsüz içecek seçenekleri geniş, masa üstü dip sosları lezzetli.

Ses sistemi inanılmaz kaliteli. 10 kanallı, canlı müzikte de kullanılmaya uygun Roland Marka pahalı ve iyi durumda bir mikserleri var, ayaklı kolonlardan çıkan sesler çok net, tertemiz. Teknik desteğe de ihtiyacımız olduğunda elektronik cihazlardan anlayan ve yedek ekipman ve kabloları hemen devreye almaya hazır çalışanlar var. Bizim daha ağzımızdan çıkmadan ihtiyacımızı anlayıp çözümle geliyorlar.

Dış zemin kaygan değildi, tek sorunumuz buydu; ama iki kutu pudrayı alana dağıttıktan sonra o sorunumuz da kalmadı, zemin çok rahat dans edilebilir hale geldi.

Toplulukta yine İzmir dışından, özellikle de İstanbul’dan çok misafir vardı. Çoğu da önceden haber vererek geldiler. Yeni tanışıklıklar oldu ve ilk defa karşılaşmalarına rağmen insanlar kaynaştılar.

Caminito Art öğrencisi arkadaşımız Pervin’in de doğum günüydü, onu da güzel bir çilekli pasta ve romantik bir vals ile kutladık.

Gecemizin DJ’i sevgili Oğuz Yılmaz çok başarılı bir programla geldi. Başından sonuna kadar Caminito Art müzik stiline ve dokusuna uygun, tipik bir “Arjantin Gecesi” yaşattı bizlere. Artık İzmir’in büyük bir DJ’i daha var diyebiliriz gönül rahatlığıyla. İçimizde böyle bir beyefendi olduğu için de ayrıca mutlu ve gururluyuz.

 

Caminito Art ailesi adına,

Aren Leon

 

Milonga EGE Volume 1 @EgePalasAlsancak 31-07-2021 TDJ Oğuz Yılmaz

 


0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir