Caminito ART

( Not: Bu flierdaki fotoğrafımı sevgili Dilşad Özdemir 2020 Ağustos’unda Narlıdere’de Tanguero yoldaşımız Doktor Mehruz Cevadzade‘nin balkonunda çekmişti. Karaburun’daki tatilden dönmüştük, özel bir gündü. )

Biliyorum benden bıktınız. Rüyalarınıza giriyorum, yeter artık diyorsunuz. Biraz da bu nedenle her gecemde farklı bir şeyler deniyorum. “CTS uygun değil, tatildeyim, pandemiden korkuyorum vs…” diyenler derken bugünlere kadar geldik, flierlarda hep Aren Leon, valla ben de kendimden bıktım. Bu defa da Ahmet Kepçe’ye verdiğim sözü tutacak ve doğaçlama DJing yapacağım. Son seferde yaptığım hataları anlatmak zorunda hissetmiştim. Buradan da yine yüzsüzlük yapıp FB linkini vereyim.

Duymayanlar için haberlerim var. Artık Cumartesi Milongalarımızı Alsancağın ortasına, Ege Palas‘a taşıyoruz. Terasta, açık havada Yunan Konsolosluğu’nun üzerinden Ege Denizini görerek dans edeceğiz. Yaz boyu böylesi daha sağlıklı, sonbahara kadar aşılar biter umarız. Hava durumunda sorun olduğu günler kapalı alana geçeriz.

Çarşamba günleri de Feraye’nin avlusunda Practica/Practilonga devam edecek. Saatlerini duyuracağız. Feraye’de çoğunuzun alıştığı Caminito standardında müzikler olacak. Deneyimli TDJ’imiz Sermet Sünnetçioğlu’nun da hep söylediği ve uyardığı gibi, İzmir’in deneyimli Maestrosu Macit Şirin ve DJ’i Çağatay Reyşen’in Dance&Sports’ta yaptıkları gibi yapacağız, denemelere girmeyeceğiz. Tandalar 1927-1957 arasında kalacak, muhafazakar müzik yapacağız.

Bu arada sevgili Tanguero yoldaşımız Özge Genç ve İzmir’in yetenekli Maestrosu İrfan Uğur Üçel (Genç 🙂 ) de nişanlandılar ve dünya evine girmek üzereler. Onlara da bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

Sizlere de iyi bir Milonga gecesi diliyoruz,

 

Caminito ekibi adına,

Aren Leon

———————————

Bu kişisel – Aren Leon Spotify – hesabım, daha güncel olan

Burada da Caminito Spotify hesabımız var, Aralık’ta güncelleyeceğiz, kullanıcı sayısı çok daha yüksek, özellikle Milonga Tandaları takipçisi 500’e yaklaştı.

 

Arkadaşlar kendinizi, sevdiklerinizi, diğer canlıları ve çevrenizi önemsiyorsanız bir an önce vegan olun. Vegan beslenme en iyi, en doğru beslenme biçimidir. Başta et olmak üzere tüm hayvansal ürünleri yemeyi bir an önce bırakmalısınız. Kaliteli, sağlıklı bir yaşam için başlayın vegan beslenmeye. Tavuk kesinlikle yemeyin, kırmızı ete de ihtiyacınız yok, kanser ihtimalini artırıyor, balıktan doymuş yağ ve ağır metal almayın. Topraktan beslenin. Doktorlara, ilaçlara ve bakıma ihtiyacınız olmadan ve mutlu, huzurlu yaşama şansınız olur.

 

 


0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir