Caminito ART

Sevgili İzmirli Tangoseverler,

Geçen ay La Fortuna ile sezon açılışımızı yaptık ve sizler için her ay önemli bir etkinlik yapmayı hedefledik. La Fortuna’dan, Ozan Gedik’ten ve Nur Banu Ünsal’dan atölyelerinde çok şey öğrendik ve ardı ardına iki gece inanılmaz keyifli ve başarılı bir canlı Tango müziği eşliğinde dans ettik.

Ekim ayındaki misafirlerimiz de Müge ve Selçuk olacaklar. Türkiye’nin gururu diyebileceğimiz çift Cumartesi günkü milongamızda performansları ile bize büyüleyici anlar yaşatacaklar ve iki gün boyunca da atölyeleri ile gelişimimize katkıda bulunacaklar.

2018 yılında Ankara Tango Meeting’de sevgili Müge ve Selçuk’un performanslarından birini sizlerle paylaşıyoruz:

Cumartesi günkü DJ’liği ise bendeniz Aren Leon üstleneceğim efendim. Gecenin içeriğini de sevgili dostum Cenk Armağan’a adıyorum, Kasım ayında 52 yaşına girecek. Cumartesi gününün hazırlığını Perşembe günü İzmir Özgür Tango Kolektifi aktiviteleri kapsamında Karşıyaka Sanat ve Kültür Derneği’nde düzenlediğimiz Müzikoloji ve DJ’lik Atölyemizde hazırlayacağız. Katılımcılarımız için de yepyeni bir deneyim olacak. DJ olarak ve tartışarak hazırlığına şahit oldukları gecenin performansı sonrasında da değerlendirmesini yapabilecekler. Atölye bilgisini hatırlatmak için: https://www.caminitoart.com/muzikoloji-ve-djing-atolyeleri/

Müge ve Selçuk kapsamlı bir Atölye serisi planladılar bizler için. Cumartesi günü 2 saat ve Pazar günü 3 saat olmak üzere toplam 5 saatlik bir program:

Müge Üner ve Selçuk Atalay hakkında daha fazla bilgiye erişmek için: https://www.tangostage.com/hakkimizda

Caminito Ailesi olarak sizleri de onları da yeni dostluklar, yeni deneyimler için sabırsızlıkla ve heyecanla bekliyoruz.

Caminito Art ekibi…

Aren, Dilşat, Ebru, Hasan, Julia, Kıvanç, Kubilay Orçin, Mehmet Sinan, Melek, Olcay, Orhan, Orkun, Özge, Özüm, Volkan

Kategoriler: Duyurular

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir